niedziela, 24 marca 2013

Coffe table ideas


Aranżacja stolika kawowego w dużym stopniu wpływa na wygląd salonu. Choć dla jednych, to masa zbędnych przedmiotów, dla mnie podstawowy element dekoracyjny. Przedstawiam Wam kilka pomysłów na zagospodarowanie tej przestrzeni.


W swoim salonie mam dwa kwadratowe stoliki z białym blatem i metalowymi nogami. Często, jako element dekoracyjny, służy mi akrylowa taca kupiona w Zara Home. Jestem pewna, że nie raz spotkaliście się z wykorzystaniem tac w przestrzeni dziennej. Nie może zabraknąć też świec, książek, czasopism. Ustawienie świeżych kwiatów, to też świetny pomysł na aranżację stolika. Przestawienie kilku drobiazgów może zmienić wystrój i charakter wnętrza w 10 minut. Jeżeli baza jest minimalistyczna, to możemy pozwolić sobie na odrobinę szaleństwa w dekoracji. Nie przepadam za łączeniem mocnych barw, stąd zapraszam Was na odrobinę monochromatyzmu.


stoliki Ikea, kielich Agata Home, biała świeca Home&You, książka "Wnętrza" Kelly Hoppen, metalowa oprawa na chusteczki Ikea


buteleczka Zara Home, świeczniki Agata Home


Propozycje z wykorzystaniem metalowej okrągłej tacy, kilku świec i czasopism z małym akcentem kolorystycznym w odcieniach różu.


świeca w metalowej oprawie Zara Home, srebrne świece Home&You, metalowa taca Ikea, sztuczne kwiaty Ikea, biały wazonik Ikeametalowe świeczniki Ikea, szklana kopuła IkeaPonadczasowa czerń i srebro, to moja ulubiona wersja kolorystyczna. Czarne szkło idealnie komponuje się z białą bazą.


czarny pojemnik Euro Firany, akrylowe pudełko Home&You, czarny kielich Home&You


szklana butelka na wodę Agata Home, srebrna misa Home&You, biały kwiat Home&You


Na koniec spokojniejsza wersja z wykorzystaniem beży i popieli.


szare miseczki Ikea, szary wazon Home&You, białe sztuczne róże Leroy Merlin